ILERI SEVIYE NUDE FOTOGRAF ATOLYE WORKSHOP BASLIYOR  Hayatının en iyi fotoğraflarını çekmeye hazır mısın? Fotoğraf atölyelerimizden biri tam sana göre. Istanbul stüdyolarımızda Türkiye'nin en iyi modellerini profesyonel sanatçılarla birlikte fotoğraflayıp asla yapamam dediğin tüm fotoğraflara sahip olabilirsin.
   Doğa ve keşfedilmeyi bekleyen antik mekânlarda yaptığı çalışmalarla ulusal ve uluslararası alanda kendinden söz ettiren ödüllü fotoğraf sanatçısı ve kusursuz modelleriyle şimdi gerçek fotoğraf deneyimini yaşayın!
 Haftada bir gün şehir stresi ve yorgunluğundan uzak, fotoğraf sanatını doğrudan gerçek fotoğraf modelleri eşliğinde uygulamalarla keyifle görerek öğrenmek için sadece sizlere özel fırsat.
 Bugüne dek Istanbul'da, Izmir'de, Ankara'da ve Antalya'da birçok fotoğraf kursu ve gezisi duydunuz, okudunuz, katılmak istediniz ama mesafeler engel oldu, fotoğrafçılık öğrenmek için fırsat bulamadınız. Şimdi fotoğraf sanatını ustaların taktik ve ipuçlarıyla öğrenip en güzel fotoğraflarınızı çekmeye başlayabilir, fotoğraf sanatında 'artık ben de varım' diyebileceksiniz.