Projenize Model mi Arıyorsunuz? 

 Bugüne dek birçok sosyal sorumluluk proje ve sanat çekimi gerçekleştirdik. İster tanıdık, ister web sitemiz aracılığıyla da model başvuru kaydını yapan arkadaşlarımızın da desteğiyle tüm fotoğraf çekimleri başarıyla tamamlandı, birçok fotoğraf çeşitli basım - yayım organlarında ve prestijli kurum - internet sitelerinde sergilendi. Şimdi bu çalışmalarda yer alan veya modellik inancı yüksek, iş disiplinine, fotoğraf etiğine sahip arkadaşlarımızı da en az onlar kadar iyi sanatçıların da model ihtiyaçlarını gözönüne alarak diğer çalışmalara da yönlendiriyoruz.
  Amaç, nitelikli model, model adayları ve gerçek sanatçıları buluşturabilmek. Fotoğraf, sinema, resim, heykel veya diğer güzel sanatlar dalında iyi model ihtiyacının ne kadar fazla olduğunu biliyoruz, aynı zamanda bu ihtiyacın maalesef nasıl istismar edildiğini de. Artık tüm bunlar için endişe etmenize gerek yok, yasal ve hukuki tüm şartlar yazılı sözleşmelerle desteklenerek, gerektiğinde model asistanı eşliğinde her iki taraf için de en güvenilir koşullar ve gizlilikle bu ihtiyaca en uygun koşullarla erişmek için doğru yerdesiniz. Tüm model ve modellik yapmak ihtiyaçlarınıza (nü, fashion - moda, genç giyim, aksesuar, saç, makyaj vs.) çekim yerine en yakın lokasyonlarla yanıt vereceğiz. Şimdi model kaydınızı yaptırmak için bize buradan başvurunuz, model talepleriniz için gerekli referanslarınızla (proje adı, konsept, mekan, daha önce yaptığınız çalışmalara örnekler ve biyografiniz) bize buradan ulaşınız.


etiketler: araniyor ariyorum artistik modelliği nasıl yapmak modeller sanat guzel atolye ilan agency ajans turkcast türkiye nü model modellik casting cast turk nude model fotoğraf

 

Tum haklari saklidir

Copyright ©Murat Foto Photo & Art All Rights Reserved