Nü Model Başvuru Formu - Nude Modelling Job Application

Ruhunuzu bedeninize giyecek kadar cesur musunuz?
Bir Sanat Eserinde Sonsuza Dek Varolmaya Hazırlanın, Şimdi Tam Zamanı!


Fotoğraf eğitim atölyeleri, seminerler, sergi ve uluslararası prestijli yarışmalar için hazırlanan Sosyal Sorumluluk proje serilerimizde glamour nude film/video çekimlerinde çalışabilecek Nü (nude-beden) model adayları arıyoruz.
Fotoğraf sanatında kilometre taşı olması hedeflenen sosyal ve sanatsal çalışmalarda yeralmak isteyen model adayları, bize şimdi buradan ulaşabilirsiniz.

Kendinize ve sanat anlayışınıza yeterince güveniyor, sanatsal estetiği yüksek, sosyal sorumluluk içerikli ve uluslararası arenada sergilenerek Türk fotoğraf sanatı ve medyada büyük ses getiren prestijli elit projelerimizde yer almak isterseniz şimdi bize ulaşınız, tüm makul önerileriniz değerlendirilecektir.
Modellerimiz ayrıca şu ana dek olduğu gibi yeraldıkları çalışmalardan seçilmiş kendi portfölyöleri için özgün digital birer kopya edinecektir.

Sanat, sosyal sorumluluk proje ve konsept bazlı nü fotograf çekimi icin model basvurularinizi şimdi buradan yapabilirsiniz. Her modellik aday formu model arama ve nu model bulma islemleri icin guncel veritabanimizda dikkatle kaydedilmektedir. Giriş alanlarındaki açıklamaları dikkatle okumanızı ve tum seceneklerinizi belirlemenizi önemle rica ederiz.
Lutfen kimliginizdeki sekilde ad ve soyadinizi yaziniz.

Lütfen kimliğinizdeki şekilde açık ad ve soyadınızı eksiksiz yazınız.

Gecersiz e-posta adresi.

Lütfen cinsiyetinizi seçiniz.

Cinsiyetinizi Seçiniz

Lutfen modellik tecrubenizi isaretleyiniz.

LÜTFEN DİKKATLE OKUYUNUZ VE ÖRNEKLERİ İNCELEYİNİZ:
Fotograf Türleri:
Nü (Nude) : Kısmen veya tamamen çıplak insan bedenini veya bedene ait kısımları sanatsal estetik kurgu ve düzenleme üslubuyla aktaran fotograflardır. Başvurularda workshop ve proje konsepti gereği tercih edilmektedir. Örnekler için nü foto-galerisi ne bakabilirsiniz.

Gecersiz Giris

* Bu form sadece nü modellik başvuruları içindir, dilerseniz çoklu seçim yapabilirsiniz. Yapabileceğiniz fotoğraf türlerini eksiksiz ve doğru belirtiniz, üstte açıklamaları bulabilirsiniz, yükleyeceğiniz görseller seçim(ler)inize referans için uygun olmalıdır.

Geçersiz Giriş

Geçersiz Giriş

* Gün, ay ve yıl şeklinde doğum tarihinizi (örneğin 07.03.1992 gibi) yazınız. Nü Modellik başvuruları yalnızca 18 yaş ve üzeri adaylar içindir, diğer müracaatlardan site sahibi sorumlu olmadığı gibi dikkate ve kayda alınmaz.

Geçersiz Giriş

Gecersiz secim

gecersiz giris

Boyunuzu RAKAMLA yazınız

Boyunuzu santim cinsinden yazınız.
Örneğin 175

Invalid Input

Lütfen sırasıyla göğüs, bel ve basen ölçülerinizi santim cinsinden yazınız. Örneğin: 88 58 91

Gecersiz secim

Gecersiz giris

Invalid Input

Invalid Input

Modellik başvuru formunda bizimle paylaştığınız tüm bilgiler dikkatle incelenmekte, öneri onayınız olmadan diğer oyuncu ajansı ve modellik ajansları veya okulu ile paylaşılmamaktadır. Başvurular bireyseldir ve değerlendirilebilmesi için bu sayfadaki formu yapmak istediginiz türde fotoğraflarınızı yükleyerek* doldurduktan sonra gönder tuşuna basınız.

Bir sonraki sayfada 8 mb a kadar fotoğraf veya videolarınızı yükleyebileceksiniz. Görsel yüklenmeden form başvurusu tamamlanamaz. Lutfen yuklediginiz görselin en geçerli referans bilginiz olduğunu unutmayınız, buraya lütfen anı veya hatıra niteliğinde, renk ve kontrastına müdahaleli, teknik kalitesi yetersiz, net olmayan ve küçük ebatlı fotoğraflar yüklemeyiniz. Şimdi lütfen aşağıdaki SonrakiAsama düğmesine basınız.
Gecersiz dosya turu

* Bir adet portre - yuz fotografinizi buraya yukleyiniz.

Gecersiz giris

* Tam boy olmak uzere ikinci fotograf veya videonuzu buraya yukleyiniz.

Gecersiz Dosya Turu veya Boyut

* Nü (çıplak) olarak omuz, göğüs, bel bölgeniz net görünen, önden çekilmiş boy fotoğraf veya videonuzu buraya yükleyiniz, bu fotoğrafta yüzünüzün görünmesi şart değildir.

Gecersiz dosya turu

* * Nü (çıplak) olarak kalça, sırt ve omzunuz net görünecek şekilde çekilmiş boy fotoğrafı veya videonuzu buraya yukleyebilirsiniz, bu fotoğrafta yüzünüzün görünmesi gerekmemektedir.

Gecersiz Giris veya Dosya Turu

Sekiz megabaytı geçmemek kaydıyla, son fotograf veya videonuzu buraya yukleyebilirsiniz.

Gecersiz giris

- Cast Kaydı: Modelliği sürekli yapmak ister misiniz? Bulunduğunuz veya size en yakın yerlerde oluşabilecek başka fırsatlarla da çalışmak isterseniz seçeneği 'evet' olarak işaretleyiniz, başvurunuz nitelikli fotoğrafçı, cast ajans(ları) paylaşım ve casting fırsatlarına da cast için yeterli referans ve ücret karşılıklı sağlanmak kaydıyla açık olacaktır. Cast kaydınızın yapılabilmesi için en az birer adet dışmekan/outdoor ve içmekan/indoor bedelsiz deneme çekimi zorunludur.

Invalid Input

Varsa orta ve daha iyi seviyede bildiğiniz yabancı dilleri burada işaretleyebilirsiniz.

Lutfen seciniz

Modelliğe bir adım kaldı. Şimdi, tamamen kendi hazırlığınız ile objektiflerimiz önünde uyum ve fotojenikliğinizi sınamak için seçiniz. Detay ve planlamanızı aşağıdaki Ek Bilgi bölümünde belirtmelisiniz.

Gecersiz secim

Kurs veya Ödül Payı: Model adayları kurs, düzenlenecek sergi ve organizasyonlardaki kazançtan net yüzde yirmi bedel alacaklardır. Gönüllü katılımlarınızda dilerseniz seçtiğiniz 16 (onaltı) fotoğraf rötuşlanarak kişisel portfolyonuz için dijital ortamda servis edilir.

Invalid Input

Bu alana varsa referansiniz veya ek bilgi girebilir, calisma takviminizi de yazabilirsiniz. Sormak istediğiniz diğer detayları bize buradan iletmekten lütfen çekinmeyiniz.

Gecersiz giris

Basvuru sahipleri bu adresteki sözleşmeyi kabul etmiş sayılırlar.

Tum haklari saklidir

Copyright ©Murat Foto Photo & Art All Rights Reserved